Nowoczesne Instalacje Elektryczne w Bydgoszczy i okolicach

Mieszkasz w Bydgoszczy i potrzebne Ci fachowo zaprojektowane i zamontowane instalacje elektryczne? Zarówno w domach, mieszkaniach jak i firmach, profesjonalna instalacja elektryczna jest podstawą do optymalnego zaopatrzenia pomieszczeń w prąd. Bezpieczne dostarczenie energii elektrycznej wiąże się ze stworzeniem dokładnego projektu oraz zachowaniem niezbędnych założeń konstrukcyjnych.

Oferujemy kompleksowe usługi – projektowanie i montaż instalacji elektrycznych. Wykonujemy instalacje elektryczne w Bydgoszczy i okolicach, zarówno w budynkach wolnostojących, kubaturowych, jak i biurowcach. Podejmujemy się również niestandardowych realizacji, zgodnych z życzeniami klientów. Proponujemy także rozwiązania inteligentnych budynków oraz instalacje teletechniczne, alarmy i monitoring w Bydgoszczy.

Jako profesjonaliści, posiadamy zaawansowane urządzenia pomiarowe i sprzęt instalacyjny. Nasze bogate zaplecze zawiera także podnośniki nożycowe i wszystkie, niezbędne narzędzia do przeprowadzenia kompleksowego montażu.

 

Instalacje elektryczne firmy IQ Instal:

instalacje elektryczne

Specjalnie dla swoich klientów wykonujemy instalacje elektryczne na terenie całego kraju. Miastem wyjazdowym jest Bydgoszcz. Od początku istnienia firmy wykonaliśmy setki realizacji w firmach i domach jednorodzinnych, dzięki czemu posiadamy szerokie doświadczenie w swojej branży.

 

Instalacje elektryczne do inteligentnych domów

instalacja elektryczna do inteligentnego domu

Zajmujemy się projektowaniem nowoczesnych systemów obsługujących inteligentne domy i mieszkania. Wykonujemy między innymi instalacje elektryczne na układzie gwiazdy złożone z przekaźników INT-IORS oraz układów Satel Integra WRL, odpowiadających za bezpieczeństwo. Nasze realizacje przejmują kontrolę nad domową automatyką, służąc między innymi do sterowania oświetleniem, roletami zewnętrznymi, czy ogrzewaniem. System wyposażany jest także w pełen zestaw czujników. Zaopatrujemy go w detektory dymu oraz ruchu, elektrozawory sterujące przepływem mediów, czy kontraktrony do okien. Dostosowujemy nasze instalacje elektryczne do specyfiki domu lub mieszkania, oferując Państwu najbardziej optymalne rozwiązanie.