PV Fotowoltaika – Panele słoneczne

Proponowana przez nas fotowoltaika to doskonałe rozwiązanie, z którego skorzystać mogą mieszkańcy Bydgoszczy. Panele słoneczne, czyli tzw. fotowoltaika daje możliwość produkcji energii we własnym zakresie, dzięki temu nie trzeba obawiać się o rosnące ceny rynkowe prądu. Gwarancja na wydajność dobrych paneli fotowoltaicznych powyżej 80% sięga 25 lat. Zwrot całej inwestycji po około 5-6 latach!!! Kolejne lata to już „czysta” korzyść płynąca z energii słonecznej.

Dotacje:

– „Ulga termomodernizacyjna” – dla inwestycji zrealizowanych po 1.01.2019 r. możliwe jest odliczenie od podatku dochodowego sięgające do 53 000 zł na przestrzeni 6 lat.
– Rolnicy mają możliwość odliczenia 25% z poniesionych kosztów od podatku płaconego od gruntów rolnych.
– Pomagamy klientom w uzyskaniu Eko Kredytu na bardzo dobrych warunkach.

Posiadamy w ofercie moduły następujących producentów:

Kioto Solar – Firma i zakład produkcyjny z Austrii – znakomita jakość, 25 lat na rynku, moduły przystosowane do Alpejskich warunków przechodzą rozszerzony test na gradobicie i wiele innych.
Winaico – Marka Premium z Tajwanu i jeden z najwyżej notowanych producentów w testach i jedna z najstarszych firm w tej branży;
15 lat gwarancji na produkt, 25 lat gwarancji na moc.
Longi Solar – Chiński producent i jedna z największych firm pod względem produkcji Paneli na świecie;
10 lat gwarancji na produkt, 25 lat gwarancji na moc.
Suntech – Wyselekcjonowany przez nas producent za nieco niższą cenę. 12 lat gwarancji na produkt, 25 lat gwarancji na moc.
Fronius – Producent z Austrii, na rynku od 1992r, najlepszy stosunek ceny do jakości.
SMA – Niemiecki producent i lider na rynku falowników;
Zeversolar – Chińska firma kupiona w 2013 roku przez Lidera na rynku, firmę SMA i produkująca falowniki pod ich nadzorem.
SolarEdge – Dzięki zaawansowanej technologii falowniki te umożliwiają montaż paneli również na zacienionym dachu (sekwencyjnie rozłączają niekorzystne panele)

Prosimy o kontakt w celu przygotowania indywidualnej oferty. Z dbałości o jakość wykonywanych instalacji oferty w 99% przygotowujemy po wykonaniu wizji lokalnej, pomiarów uziemienia, zrobienia pomiarów dachu/miejsca instalacji z natury.

Nasza firma wykonuje także profesjonalne instalacje elektryczne w Bydgoszczy oraz alarmy i monitoring w Bydgoszczy. U nas masz gwarancję rzetelnie wykonanej pracy – zapraszamy!